باسمه تعالی

خبرنامه پايگاه اينترنتي دانشگاه علم و صنعت ايران (شماره ۳۹۴)

        اخبار ۱ الی ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳
           تاریخ انتشار: ۱۴۰۳/۲/۱۶  

         شبکه های مجازی اداره روابط عمومی

کانال رسمی اخبار و رویدادهای دانشگاه علم و صنعت ایران در تلگرام: IUST_Official@
کانال رسمی اخبار و رویدادهای دانشگاه علم و صنعت ایران در بله: iust_pr@
کانال بازارکار و رویدادهای دانشگاهی در تلگرام: IUSTjob@
کانال بازارکار و رویدادهای دانشگاهی در بله: iustjob@
پیج اینستاگرام: iust_pr@
Image result for لوگوی اپارات کانال اطلاع رسانی در آپارات: iust_pr

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/newsom.jpg

۱۴۰۳/۲/۱۳ - روابط عمومی دانشگاه
مراسم تقدیر از اساتید شاگردپرور با عنوان جشنواره شیخ مفید، همزمان با روز بزرگداشت مقام معلم با سخنرانی دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی، رئیس بنیاد ملی نخبگان، شامگاه چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت‌ماه با حضور مسئولان بنیاد ملی نخبگان و جمعی از دانشجویان برتر و اساتید کشور در تهران برگزار و در آن از دو استاد دانشگاه علم و صنعت ایران  تقدیر به عمل آمد.


 

۱۴۰۳/۲/۱۲ - روابط عمومی دانشگاه

با حضور رئیس و اعضای هیات رئیسه دانشگاه، مراسم گرامیداشت روز کارگر، ۱۲ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ در مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) همراه با صرف ناهار برگزار شد.

 

۱۴۰۳/۲/۱۱ - روابط عمومی دانشگاه

در سی و یکمین آیین نکوداشت اعضای هیات علمی نمونه کشوری، سه استاد تمام دانشگاه علم و صنعت ایران معرفی و تقدیر شدند.

 

 با حضور معاون رئیس جمهور؛ مرکز پژوهش، فناوری و نوآوری شبکه‌های ارتباطات کوانتومی دانشگاه علم و صنعت ایران افتتاح شد

۱۴۰۳/۲/۱۰ - روابط عمومی دانشگاه

مرکز پژوهش، فناوری و نوآوری شبکه‌های ارتباطات کوانتومی دانشگاه علم و صنعت ایران، روز دوشنبه ۱۰ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳، با حضور دکتر دهقانی فیروزآبادی (معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس جمهور) افتتاح شد.

 

۱۴۰۳/۲/۱۰ - روابط عمومی دانشگاه

مراسم تجلیل از اساتید سرآمد آموزشی و اعضای هیأت علمی بازنشسته سال ۱۴۰۲ دانشگاه علم و صنعت ایران، با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر خسروپناه (دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی)، روز دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ در مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) برگزار شد.

 

 همزمان با سراسر کشور؛برگزاری تجمع بزرگ دانشگاهیان علم و صنعت ایران در حمایت از آزادیخواهی دانشجویان جهان

۱۴۰۳/۲/۹ - روابط عمومی دانشگاه

دانشگاهیان دانشگاه علم و صنعت ایران، در حمایت از دانشجویان آمریکایی حامی مردم مظلوم غزه بعد از نماز ظهر و عصر روز یکشنبه ۹ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ در مقابل درب اصلی دانشگاه تجمع کردند.


 

۱۴۰۳/۲/۹ - روابط عمومی دانشگاه

پیرو نامه معاون محترم آموزشی وزارت عتف و در راستای حمایت از مردم بی دفاع غزه و محکوم کردن فجایع رژیم خبیث اسرائیل، بدینوسیله به اطلاع می‌رساند به جهت برگزاری تجمع گسترده و اعتراض به جنایات رژیم کودک کش اسرائیل پس از اقامه نماز در مسجد دانشگاه، ​کلیه کلاس های ساعت ۱۳:۰۰ روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ با نیم ساعت تأخیر (شروع کلاس‌ها از ساعت ۱۳:۳۰) آغاز می‌گردد.


 

۱۴۰۳/۲/۹ - روابط عمومی دانشگاه

در پی اعتراضات دانشجویان آزادی‌خواه جهان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و به منظور اعلام همبستگی با آنان، دانشگاهیان علم و صنعت ایران، روز یکشنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ اجتماع برگزار می‌کنند.


 

۱۴۰۳/۲/۹ - روابط عمومی دانشگاه

هیأتی از دانشگاه دیاله عراق متشکل از دکتر علا شاکر (رئیس دانشکده هنرهای زیبا)، دکتر عمر قاسم علی (دستیار رئیس دپارتمان آموزش هنر) و دکتر وضاح حسن فلیح (عضو هیات علمی دانشکده هنرهای زیبا)، روز شنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۳، در راستای توسعه مراودات بین دانشگاهی، از دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت ایران بازید به عمل آوردند.

 

 بازدید سرپرست دانشگاه از برگزاری آزمون سراسری در حوزه امتحانی علم و صنعت ایران

۱۴۰۳/۲/۸ - روابط عمومی دانشگاه

دکتر داوود یونسیان (سرپرست دانشگاه)، صبح روز پنجشنبه ۶ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ از روند برگزاری آزمون نوبت اول کنکور سراسری در دانشگاه  علم و صنعت ایران بازدید کرد.

 

 رویداد حال خوب مادری، ویژه کارمندان در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد

۱۴۰۳/۲/۴ - روابط عمومی دانشگاه

در مراسمی باشکوه، رویداد حال خوب مادری، ویژه کارمندان خانم و همسر کارمندان آقا، به همراه فرزندان آنها روز چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ در آمفی‌تئاتر شهید بهرامی دانشگاه از ساعت ۱۴ الی ۱۶:۳۰ در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد.


 

۱۴۰۳/۲/۴ - روابط عمومی دانشگاه

سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، به دنبال ایجاد یک محیط پرنشاط و شاداب برای دانشجویان، المپیاد ورزش‌های فناورانه دانشجویی را در ۲ سطح استانی و ملی برگزار ‌می‌کند. این المپیاد در ۳ حوزه «ورزش‌های رباتیک»، «ورزش‌های دیجیتال و فیجیتال» و «فناوری و نوآوری در ورزش» برگزار خواهد شد.

 

 بازدید سرپرست دانشگاه از روند پیشرفت پروژه عمرانی در حال ساخت دانشگاه

۱۴۰۳/۲/۲ - روابط عمومی دانشگاه

دکتر یونسیان (سرپرست دانشگاه) و هیات همراه، روز یکشنبه ۲ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳  از روند پیشرفت ساختمان پژوهشکده مکانیک دانشگاه بازدید و از نزدیک در جریان آخرین اقدامات این پروژه عمرانی در حال ساخت قرار گرفت.


 

۱۴۰۳/۲/۱ - روابط عمومی دانشگاه

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، دکتر داود یونسیان را به عنوان «سرپرست دانشگاه علم و صنعت ایران» منصوب کرد.

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/entesabertegha.jpg

۱۴۰۳/۲/۸ - روابط عمومی دانشگاه

با حکم دکتر داود یونسیان، دکتر علی قاسمیان مقدم به سمت «رئیس دانشکده مهندسی خودرو» منصوب شد.

 

AWT IMAGE

۱۴۰۳/۲/۳ - دانشكده مهندسي عمران

در حکمی که از سوی معاون محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست صادر گردید، دکتر سیدمصطفی سیادت موسوی به‌عنوان سرپرست پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار منصوب شدند.

 

 تمدید حکم مدیر گروه آموزشی نانوفناوری دانشکده فناوری‌های نوین

۱۴۰۳/۲/۱ - روابط عمومی دانشگاه

با حکم دکتر منصور انبیاء، دکتر حسین بنا متجدد امروز، به عنوان «مدیر گروه آموزشی نانوفناوری دانشکده فناوری‌های نوین» ابقا شد.


 

۱۴۰۳/۲/۱ - روابط عمومی دانشگاه
با حکم دکتر منصور انبیاء، دکتر مجید حسین‌زاده، به سمت «مدیر گروه  آموزشی آب و محیط زیست دانشکده مهندسی عمران» منصوب شد.

 

۱۴۰۳/۲/۱ - روابط عمومی دانشگاه

با حکم دکتر منصور انبیاء، دکتر سمانه جلیلی صدرآباد در سمت «مشاور رئیس دانشگاه در امور زنان و خانواده» ابقا شد.

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/defa.jpg

 دفاعیه دکتری

۱۴۰۳/۲/۱۲ - روابط عمومی دانشگاه

مسعود فکری (دانشجوی دکتری رشته مهندسی صنایع)، ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ از رساله دکتری خود با عنوان «زمان‌بندی چندهدفه نگهداری و تعمیرات در محیط جریان کارگاهی چندمنبعی» دفاع خواهد نمود.

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/etela.jpg

AWT IMAGE

۱۴۰۳/۲/۱۱ - دانشكده مهندسي عمران

انجمن علمی دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران در نظر دارد دوره مقدماتی بازدید ایمنی راه‌ها و واکاوی تصادفات رانندگی را با سخنرانی جناب آقای هرمز ذاکری، کارشناس ارشد ایمنی وزارت راه و شهرسازی در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه ۱۱، ۱۲، ۱۸ و ۱۹ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ ساعت ۱۳ الی ۱۷ برگزار نماید.

 

AWT IMAGE

۱۴۰۳/۲/۱۱ - دانشكده مهندسي صنايع
به اطلاع دانشجویانی که واحد کارآموزی در ترم تابستان ۱۴۰۳ اخذ نموده‌‏اند می‌رساند لیست واحدهایی که تاکنون اعلام آمادگی کردند به شرح پیوست است.

 آموزش های پیشگیری از اعتیاد

۱۴۰۳/۲/۱۰ - مرکز مشاوره دانشجویی

مرکز مشاوره و سبک زندگی، کارگاه آموزش های کپسولی پیشگیری از اعتیاد را, ویژه کلاس های علوم پایه ۱۶ الی ۱۸ اردیبهشت ماه برگزار می کند. 

 

 اردوی کاخ سعدآباد دختران

۱۴۰۳/۲/۱۰ - مرکز مشاوره دانشجویی

مرکز مشاوره و سبک زندگی، اردوی یک روزه مجموعه کاخ سعدآباد، ویژه دختران خوابگاهی را پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه از ساعت ۸ الی ۱۴ برگزار می کند. 


 

۱۴۰۳/۲/۱۰ - مرکز مشاوره دانشجویی

آرزوی روزهایی زیبا و آینده ای روشن برای مشاوران دلسوزی که با آهنگ کلامشان، آرامش را به من هدیه دادند. امنیتی که از هم صحبتی با آنان نصیب من می شود، گمشده ی  روزهای پر تلاطم من است. 🌹روز روانشناس و مشاور مبارک🌹 


 

۱۴۰۳/۲/۱۰ - مرکز مشاوره دانشجویی

مرکز مشاوره و سبک زندگی در روز پنچ شنبه مورخ ۱۴۰۳/۲/۶ اردو کاخ سعد آباد را برگزار نمود. در این اردو که دانشجویان کارشناسی و ارشد خوابگاه حکیمیه در آن حضور داشتند، بازدید از ۵ موزه از مجموعه سعد آباد کاخ سبز، ملت،برادران امیدوار، خودروهای سلطنتی و هنرهای معاصر به عمل آمد. 


 

۱۴۰۳/۲/۸ - مرکز مشاوره دانشجویی
مدیریت تربیت بدنی با همکاری مرکز مشاوره و سبک زندگی دانشگاه، دوشنبه های شاد ویژه دانشجویان دختر را دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه ساعت ۱۳ الی ۱۴ برگزار می کند. 


 

۱۴۰۳/۲/۸ - مرکز مشاوره دانشجویی

مرکز مشاوره و سبک زندگی، رویداد حال خوب مادری، ویژه کارمندان در دانشگاه علم و صنعت ایران را برگزار نمود. این مراسم، ویژه کارمندان خانم و همسر کارمندان آقا، به همراه فرزندان آنها به مناسبت هفته سلامت و روز سلامت خانواده و جوانی جمعیت در روز چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ در آمفی‌تئاتر شهید بهرامی از ساعت ۱۴ الی ۱۶:۳۰ برگزار شد. 

۱۴۰۳/۲/۸ - دانشكده مهندسي عمران
بدینوسیله لیست اسامی دانشجویان ممتاز در مقطع کارشناسی بر اساس معدل نیمسال اول تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ (در ادامه مطلب) اعلام می‏‌گردد.

 

۱۴۰۳/۲/۸ - دانشكده مهندسي عمران

بدینوسیله لیست اسامی دانشجویان ممتاز در مقطع کارشناسی بر اساس معدل کل و معدل نیمسال دوم تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ (در ادامه مطلب) اعلام می‏‌گردد.

 

 گزارش برنامه حامیان آینده زمین

۱۴۰۳/۲/۵ - مرکز مشاوره دانشجویی

مرکز مشاوره و سبک زندگی با همکاری معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۴ اداره امور زنان و خانواده به مناسبت هفته سلامت-روز خانواده و سلامت زمین-برنامه حامیان آینده زمین (کاشت نهال ویژه نوگلان مهدکودک) دانشگاه در ضلع شمالی استادیوم ورزشی دانشگاه برگزار نمود. 


 

۱۴۰۳/۲/۴ - معاونت فرهنگی و اجتماعی

جلسه مسئولین حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی با مدیران فرهنگی دانشکده ها در روز سه شنبه ۴ اردبیهشت  ۱۴۰۳ و از ساعت ۱۴:۳۰ الی ۱۶ برگزار گردید. 


 

۱۴۰۳/۲/۴ - معاونت فرهنگی و اجتماعی

نتایج اولیه انتخابات مدیران مسئول نشریات دانشگاهی به شرح ذیل می باشد.
 ۱. سینا حسینی ۱۸ رای 
 ۲.محمد بخت آور ۱۶ رای
 ۳.مصطفی قنواتی ۱۱ رای 
 ۴. محمدمجتبی اسدی ۱ رای 


 

 اردوی کاخ سعدآباد

۱۴۰۳/۲/۳ - مرکز مشاوره دانشجویی

مرکز مشاوره و سبک زندگی، اردوی یکروزه کاخ سعدآباد، ویژه دانشجویان خوابگاه حکیمیه را پنجشنبه ۶ اردیبهشت ماه ساعت ۹ الی ۱۴ برگزار می کند. 

۱۴۰۳/۲/۲ - معاونت فرهنگی و اجتماعی

با توجه به مصوبه هیات نظارت بر انتخابات در خصوص مدیر مسئول نشریه "قلم" و با استناد به مفاد ماده ۶ و ۸ شیوه نامه برگزاری انتخابات، نام این نشریه از نشریات واجد شرایط رای دادن و از لیست کاندیداهای  تایید صلاحیت شده حذف گردید. 
 

 روز روان شناس و مشاور

۱۴۰۳/۲/۱ - مرکز مشاوره دانشجویی

مرکز مشاوره و سبک زندگی به مناسبت روز روان شناس و مشاور، نشست هم اندیشی و تقدیر، ویژه کادر درمان و اداری را شنبه ۸ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۲/۳۰ الی ۱۴/۳۰ برگزار می کند. 

آرشیو خبرنامه اظهار نظر درموردخبرنامه عدم تمایل به دریافت خبرنامه
ا