باسمه تعالی

خبرنامه پايگاه اينترنتي دانشگاه علم و صنعت ايران (شماره ۳۹۰)

        اخبار ۱۶ الی ۳۰ بهمن ماه  ۱۴۰۲
           تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۱۲/۱  

         شبکه های مجازی اداره روابط عمومی

کانال رسمی اخبار و رویدادهای دانشگاه علم و صنعت ایران در تلگرام: IUST_Official@
کانال رسمی اخبار و رویدادهای دانشگاه علم و صنعت ایران در بله: iust_pr@
کانال بازارکار و رویدادهای دانشگاهی در تلگرام: IUSTjob@
کانال بازارکار و رویدادهای دانشگاهی در بله: iustjob@
پیج اینستاگرام: iust_pr@
Image result for لوگوی اپارات کانال اطلاع رسانی در آپارات: iust_pr

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/newsom.jpg

۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - روابط عمومی دانشگاه
از کلیه دانشجویان واجد شرایط ایرانی و بین‌الملل دعوت می‌شود، ضمن مطالعه دقیق آیین‌نامه و شیوه‌نامه نسبت به ثبت‌نام در سی ‌و یکمین فراخوان جشنواره دانشجوی نمونه سال ۱۴۰۲ از تاریخ ۲ بهمن تا ۴ اسفندماه ۱۴۰۲ با مراجعه به پایگاهportal.saorg.ir   اقدام نمایند.

۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - روابط عمومی دانشگاه
با عنایت به نزدیکی ایام انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، ضرورت و اهمیت انتخابی آگاهانه و ارائه تحلیلی از فضای حاکم بر انتخابات و دغدغه دلبستگان به ایران اسلامی نسبت به مقوله مشارکت مردمی در انتخابات، جمغی از اساتید دانشگاه علم و صنعت ایران را بر آن داشت تا با همفکری و خرد جمعی نسبت به نگارش بیانیه تحلیلی زیر پیرامون انتخابات اقدام نماید. امید آنکه این بیانیه بتواند به حول و قوه الهی نگاهی عمیق‌تر درباره اهمیت نقش آفرینی در سرنوشت کشور به جوانان و دانشجویان دهد و همزمان، مطالبه‌گری اصیل نهاد دانشگاه از جریان‌های سیاسی برای لحاظ کردن حق مردم و پرهیز از منافع گروهی را نمایان شود.


 

۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - روابط عمومی دانشگاه
سومین گردهمایی فعالان دانشجویی دانشگاه‌های تهران تا انتخابات اسفند ۱۴۰۲، روز پنج‌شنبه مورخ ۲۶ بهمن ماه به میزبانی دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد.


 

 برگزاری نشست هیات رئیسه با جانبازان و ایثارگران دانشگاه

۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - روابط عمومی دانشگاه
نشست هیات رئیسه با اساتید و کارکنان جانباز و ایثارگر دانشگاه علم و صنعت ایران، ۲۵ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ و همزمان با زادروز حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز، در محل سالن جلسات ریاست دانشگاه برگزار شد.

 عیادت جمعی از دانشگاهیان از عضو هیات علمی دانشکده فیزیک دانشگاه

۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - روابط عمومی دانشگاه

روز چهارشنبه ۲۵ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ و مقارن با زادروز حضرت ابوالفضل العباس علیه‌السلام، هیاتی از طرف رئیس دانشگاه و به نیابت از دانشگاهیان علم و صنعت ایران، با حضور در منزل دکتر احمدخان کردبچه، از این عضو هیات علمی دانشگاه عیادت کردند.

 انتشار شماره بهمن‌ماه ماهنامه پیام دانشگاه علم و صنعت ایران

۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - روابط عمومی دانشگاه

شماره جدید ماهنامه «پیام دانشگاه علم و صنعت ایران» (شماره ۸۹ – بهمن‌ماه ۱۴۰۲)، ویژه نامه معرفی معاونت فناوری، نوآوری و کارآفرینی دانشگاه، در سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی توسط روابط عمومی منتشر شد.

 آگهی مناقصه عمومی دو مرحله ای مراقبت و نگهداری، بهسازی، توسعه و مرمت فضای سبز و نظافت محوطه دانشگاه

 

۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - روابط عمومی دانشگاه
دانشگاه علم و صنعت ایران در نظر دارد انجام خدمات مشروحه ذیل را به پیمانکاران حقوقی صلاحیت دار، واجد شرایط و توانمند با شرایط ذیل واگذار نماید.

 

 برگزاری نشست نقد و بررسی عملکرد مجلس یازدهم با حضور نماینده مجلس شورای اسلامی

 

۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - روابط عمومی دانشگاه

به همت بسیج اساتید دانشگاه و با حضور علی خضریان (نماینده حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس)، نشست نقد و بررسی عملکرد مجلس یازدهم، روز دوشنبه ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۲ در سالن نشست‌های مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) دانشگاه برگزار شد.
 

 تجدید میثاق دانشگاهیان با آرمان‌های امام خمینی (ره) و تجدید عهد با مقام معظم رهبری

۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - روابط عمومی دانشگاه

آیین تجدید میثاق دانشگاهیان علم و صنعت ایران با آرمان‌های امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی و تجدید عهد با مقام معظم رهبری، همزمان با سایر دانشگاهیان، صبح یکشنبه، ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ در محل حرم مطهر بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/entesabertegha.jpg

۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - روابط عمومی دانشگاه

با حکم دکتر منصور انبیاء، نائب رئیس و اعضای شورای سلامت و سبک زندگی، تعیین شدند. تمدید حکم رئیس دانشکده مهندسی صنایع

۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - روابط عمومی دانشگاه
با حکم دکتر منصور انبیاء، دکتر هادی صاحبی شاهم‌آبادی به عنوان «رئیس دانشکده مهندسی صنایع» ابقا شد.


 

۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - روابط عمومی دانشگاه
با حکم دکتر منصور انبیاء، پیام درویشی به عنوان «نماینده حقوقی در کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی» ابقا شد.

 انتصاب مدیر توسعه فناوری دانشگاه

۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - روابط عمومی دانشگاه

با حکم دکتر منصور انبیاء، دکتر حسین آقاجانی، به سمت «مدیر توسعه فناوری دانشگاه» منصوب شد.


 

۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - روابط عمومی دانشگاه
با حکم دکتر منصور انبیاء، دکتر محمدرضا پارسانژاد، به سمت «مدیر گروه مدیریت دانشکده مدیریت، اقتصاد و مهندسی پیشرفت» منصوب شد.

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/defa.jpg

۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - روابط عمومی دانشگاه

هانی گیلانی (دانشجوی دکتری رشته مهندسی صنایع)، ۸ اسفند ماه ۱۴۰۲ از رساله خود با عنوان «طراحی شبکه زنجیره تأمین انرژی زیستی با قابلیت تأمین آب مصرفی در رابطه متقابل آب و انرژی مبتنی بر بهینه‌سازی استوار داده محوردفاع خواهد نمود.

۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - دانشكده مهندسي كامپيوتر

آقای یعرب عبدالله دانشجوی دکترای خانم دکتر زینب موحدی مورخ  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ ساعت ۱۷:۳۰ از رساله دکتری خود با عنوان "مدیریت داده آگاه ار انرژی و کیفیت سرویس در اینترنت اشیاء صنعتی" دفاع خواهند نمود. (ادامه مطلب) دفاعیه دکتری

۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - روابط عمومی دانشگاه

فرید خانصنمی (دانشجوی دکتری مهندسی راه‌آهن)، ۲۴ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ از رساله دکتری خود با عنوان «حذف ارتعاشات محلی در ورقهای مورد استفاده در کف واگن با استفاده از نوارهای آگزتیک» دفاع کرد.

  دفاعیه دکتری

۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - دانشكده مهندسي عمران

مهندس حمید بیگدلی راد دانشجوی دوره‌‌ی دکتری این دانشکده در رشته‌‌ی مهندسی عمران گرایش مهندسی حمل و نقل، ۲۳ بهمن‌ماه سال ۱۴۰۲ از رساله خود تحت عنوان «مدل ریاضی تحلیل تصادفات با استفاده از روش شناسایی سیستم» به صورت حضوری با راهنمایی دکتر شهریار افندی‌زاده دفاع نمود.

 دفاعیه دکتری

۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - روابط عمومی دانشگاه

امین قائد رحمتی (دانشجوی دکتری مهندسی مواد و متالورژی)، ۲۵ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ از رساله دکتری خود با عنوان «بررسی تأثیر عملیات ترمومکانیکی بر رفتار پیرکرنشی دینامیکی سوپرآلیاژ اینکونل ۶۱۷» دفاع می‌کند.
http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/etela.jpg

  فراخوان عضویت در هیات نظارت نشریات دانشگاهی 

۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - معاونت فرهنگی و اجتماعی

با توجه به برگزاری بیست و یکمین دوره انتخابات نمایندگان مدیران مسئول نشریات دانشگاهی در کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه در سال ۱۴۰۲، از فعالان نشریات دانشگاهی جهت عضویت در "هیأت نظارت بر انتخابات" دعوت به همکاری می شود. 

۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - اداره بهداشت و درمان

تغذیه و سرطان    

 

۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - مرکز مشاوره دانشجویی

مرکز مشاوره و سبک زندگی، کارگاه شناخت انواع موادمخدر و نحوه شناسایی دانشجویان در معرض خطر و شیوه ارجاع را دوشنبه ۳۰ بهمن ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۸/۳۰ الی ۱۰ برگزار می کند. 


 

۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - دفتر همكاري‌هاي علمي و صنعتي

جهت مشاهده خبر کلیک کنید


 

AWT IMAGE

۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - دانشكده مهندسي عمران
بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند، کلیه دانشجویان مربوطه موظف به اخذ ۱۴ واحد درسی (۱۲ واحد آموزشی به علاوه ۲ واحد سمینار) در این نیمسال آموزشی (نیمسال دوم ۰۳-۱۴۰۲) می‌باشند. در غیر این‌صورت انتخاب واحد ایشان به تأیید مدیران گروه‌های آموزشی و دانشکده نخواهد رسید.

AWT IMAGE

۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - دانشكده مهندسي عمران

بیست و نهمین آزمون المپیاد علمی دانشجویی غیر متمرکز سال ۱۴۰۳ دانشگاه‌های منطقه ۱ کشور در روز جمعه مورخ ۳۱ فروردین ماه سال ۱۴۰۳ در دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مواد آزمون، شرایط، تسهیلات و اخبار مربوط به المپیاد غیرمتمرکز علمی دانشجویی، به سایت اینترنتی http://olympiad.sanjesh.org مراجعه و در صورت داشتن سؤال و هرگونه ابهام با شماره داخلی ۵۵۸۲ سرکار خانم یوسفی تماس حاصل نمایید. 

 

۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - معاونت فرهنگی و اجتماعی

پرداخت تشویقی فرزندآوری به همکارانی که در سال ۱۴۰۲ صاحب فرزند جدید شده اند. 


 

 اردوی حرم عبدالعظیم

۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - مرکز مشاوره دانشجویی

مرکز مشاوره و سبک زندگی با همکاری معاونت امور اجتماعی و فرهنگی ستاد گردشگری و شهرداری منطقه ۴، اردوی سفری کوتاه به آستان نور (ویژه دختران) را ۳ اسفندماه از ساعت ۸ الی ۱۴ برگزار می کند. 

AWT IMAGE

۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - دانشكده مهندسي عمران

این تقویم که از پایگاه اطلاع رسانی مرکز تقویم مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران به‌صورت کامل استخراج گردیده؛ شامل تعطیلات رسمی، رویدادهای مهم و تاریخی، درج مناسبت‏‌ها و رویدادهای نجومی سال ۱۴۰۳ با فرمت PDF می‌‏باشد. علاقه‌مندان جهت دسترسی به اطلاعات این پایگاه‌ می‏‌توانند به آدرس http://calendar.ut.ac.ir مراجعه فرمایند.

 کارگاه تغذیه

۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - اداره بهداشت و درمان

کارگاه تغذیه ویژه کارکنان دانشکده های برق، صنایع و پیشرفت 
 

۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - اداره بهداشت و درمان

سرطان و باورهای نادرست     

آرشیو خبرنامه اظهار نظر درموردخبرنامه عدم تمایل به دریافت خبرنامه