[صفحه اصلی ]   [Archive] [ English ]  
بخش‌های اصلی
درباره معاونت ::
اخبار ::
آئین‌نامه‌ها ::
تفاهم‌نامه‌های همکاری::
همایش های بین المللی::
سازمان های بین المللی::
امکانات و فرصت ها::
تسهیلات پایگاه::
کارگروه ملی همکاری با آلمان::
روز علم ایران و آلمان ::
برقراری ارتباط::
::
کاتالوگ انگلیسی دانشگاه

AWT IMAGE

..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دوره های آموزشی ICTP

AWT IMAGE

دوره های آموزشی

مرکز فیزیک نظری پروفسور عبدالسلام

..
RSS

AWT IMAGE

..
تبادل دانشجو (IAESTE)

AWT IMAGE

..
:: بایگانی بخش اخبار : ::
img_yw_news
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ -

فراخوان همکاری‌های پژوهشی مشترک بین ایران و آلمان

بر اساس اعلام مرکز همکاریهای علمی و بین‌المللی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اولین فراخوان مشترک همکاریهای پژوهشی میان استادان و پژوهشگران ایرانی و آلمانی در چارچوب همکاریهای بین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی ایران و وزارت آموزش و تحقیقات جمهوری فدرال آلمان (BMBF)   برای سال 2018 بمدت 2 سال قابل اجرا می‌باشد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ -

معرفی برنامه‌های مرکز مطالعات و همکاری‌های علمی بین‌المللی وزارت در دانشگاه

دکتر مسعود صدری‌نسب رییس مرکز مطالعات و همکاری‌های علمی بین‌المللی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در  دهمین نشست از مجموعه نشست‌های تخصصی همکاری‌های علمی بین‌المللی آکادمی بین‌الملل دانشگاه به ارائه برنامه های حمایتی آن مرکز از فعالیت بین‌المللی دانشگاه‌ها پرداخت.

img_yw_news
چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷ -

توسعه همکاری‌های دانشگاه علم وصنعت ایران و دانشگاه پلی تکنیک سن‌پترزبورگ

همزمان با چهارمین نشست روسای دانشگاه‌های برتر ایران و روسیه  که در روز شنبه سوم آذر ماه 1397 در مرکز همایش‌های بین‌المللی منطقه آزاد کیش برگزار شد، تفاهم نامه ای بین دو طرف به امضا رسید.

img_yw_news
چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷ -

حضور رییس دانشگاه در چهارمین اجلاس روسای دانشگاه‌های برتر ایران و روسیه

چهارمین نشست روسای دانشگاه‌های برتر ایران و روسیه روز شنبه سوم آذر ماه 1397 در مرکز همایش‌های بین‌المللی منطقه آزاد کیش برگزار شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷ -

برگزاری کارگاه تخصصی استانداردسازی بین المللی در دانشگاه

آکادمی بین الملل دانشگاه علم و صنعت ایران، در نهمین نشست از مجموعه نشست‌ های تخصصی همکاری ‌های علمی و بین ‌المللی، کارگاه تخصصی با عنوان «سازمان ایزو و روند تدوین استانداردهای بین‌المللی» را با هدف بسترسازی برای تشکیل انجمن دانشجویی استاندارد برگزار کرد.

img_yw_news
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ -

ملاقات رییس و معاون دانشگاه با معاون اتحادیه روسای دانشگاه‌های آلمان

همزمان با برگزاری کنفرانس همکاری‌های پژوهشی بین ایران و آلمان با حضور هیات روسا و معاونین دانشگاه‌های ایران و آلمان، رییس و معاون دانشگاه علم و صنعت ایران با معاون اتحادیه روسای دانشگاه‌های آلمان دیدار کردند.

img_yw_news
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ -

برگزاری کنفرانس همکاری پژوهشی بین ایران و آلمان با حضور روسای دانشگاه‌ها

کنفرانس همکاری‌های پژوهشی بین ایران و آلمان با حضور هیات روسا و معاونین دانشگاه‌های ایران که به دعوت اتحادیه دانشگاه‌های آلمان (اچ‌آر‌کی) به آلمان سفر کرده‌اند، 26 مهر ماه در دانشگاه ماربورگ آلمان برگزار شد.

img_yw_news
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ -

بازدید هیات روسای دانشگاه‌های ایران از دانشگاه فولدای آلمان

هیات دانشگاهی ایران که به دعوت اتحادیه روسای دانشگاه‌های آلمان (اچ‌آر‌کی) به آلمان سفر کرده‌ بودنند 25 مهر ماه از دانشگاه فولدای آلمان بازدید نمودند.

img_yw_news
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ -

استقبال شهردار و رئیس دانشگاه فولدا در آلمان از روسای دانشگاه‌های ایران

هیات روسا و معاونین دانشگاه‌های ایران در سفر به کشور آلمان در تاریخ 24 مهر ماه با استقبال شهردار شهر فولدا در آلمان از این شهر دیدار کردند.

img_yw_news
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ -

بازدید روسا و معاونین 11 دانشگاه ایران از دانشگاه فنی دارمشتات

هیات روسای دانشگاه‌های ایران متشکل از 7 رییس دانشگاه و از جمله رئیس دانشگاه علم و صنعت ایران، 4 معاون و 2 مدیر بین‌الملل، 24 مهر ماه از دانشگاه فنی دارمشتات آلمان بازدید کردند.

img_yw_news
شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ -

بازدید هیاتی از دانشگاه Macquarie استرالیا از دانشگاه علم و صنعت ایران

نشست مشترک هیاتی سه نفره از دانشگاه Macquarie استرالیا با برخی مسئولان و اعضای هیات علمی دانشگاه علم وصنعت ایران، دهم مهرماه 1397 در محل سالن جلسات کتابخانه مرکزی دانشگاه برگزار شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ -

امضای تفاهم نامه با دانشگاه FHM آلمان

"کنفرانس آینده کسب و کارهای کوچک و متوسط در ایران وآلمان" در مرداد ماه 1397 در برلین برگزار شد. در این کنفرانس نمایندگانی از دانشگاههای مختلف ایران حضور داشتند.  

img_yw_news
شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۷ -

نشست هم‌اندیشی فعالان حوزه بین‌الملل در خصوص تفاهم‌نامه‌هابین‌المللی

هم‌اندیشی فعالان حوزه بین‌الملل در خصوص تفاهم‌نامه‌های بین‌المللی با حضور رییس دانشگاه توسط معاونت بین‌الملل دانشگاه علم و صنعت ایران در روز13 شهریور 1397 در سالن جلسات ریاست دانشگاه برگزار شد.  

img_yw_news
چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ -

برگزاری نشست با روسای دانشکده‌ها

اولین نشست روسای دانشکده‌ها در خصوص موضوع برنامه‌ریزی ارتقاء دانشگاه در تراز بین‌الملل 200 دانشگاه برترجهان توسط معاونت بین‌الملل دانشگاه علم و صنعت ایران در روزهای 10 و 11 شهریور 1397 در سالن جلسات ریاست دانشگاه برگزار شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ -

امضاء تفاهم نامه دانشگاه علم وصنعت ایرا ن با دانشگاه فرانسوی

 در افتتاحیه نشست روسای دانشگاه‌های ایرانی و فرانسه در روز سه شنبه 29 خرداد که با حضوردکتر غلامی  وزیر علوم، تحقیقات و فناوری کشورمان و مشاور علمی رئیس جمهور فرانسه و روسا و معاونان بین الملل تعدادی از دانشگاه های ایران و دانشگاه های فرانسه در پاریس برگزار شد، دکتر ذاکری رییس دانشگاه علم و.صنعت ایران با  رییس دانشگاه   ParisTech (پاری تک) تفاهم نامه همکاری امضا و مبادله نمودند  

img_yw_news
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ -

چاپ کتاب مشترک به زبان فارسی با همکاری دانشگاه سامارای روسیه

اولین کتاب در مورد GLONASS ، سامانه ناوبری ماهواره ای روسیه، با عنوان GLONAS: Theory, Architecture & Applications که بطور مشترک بین دانشگاه علم وصنعت ایران و دانشگاه ملی تحقیقاتی سامارا در روسیه تالیف شده است، توسط انتشارات دانشگاه علم وصنعت ایران به زبان فارسی منتشر شد.

img_yw_news
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

چهارمین جلسه کارگروه ملی هماهنگی و پیگیری همکاری های علمی بین المللی

معاونت بین الملل دانشگاه علم و صنعت ایران،  چهارمین جلسه کارگروه ملی هماهنگی و پیگیری همکاری ‌های علمی بین ‌المللی با کشور آلمان را نوزدهم اردیبهشت 1397 در مجتمع بین ‌المللی امام خمینی (ره) برگزار کرد.

img_yw_news
یکشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

بازدید رئیس دانشگاه پلی تکنیک کابل از دانشگاه

روز پنج شنبه پنجم اردیبهشت ماه آقای پروفسور محمد سعید کاکر رئیس دانشگاه پلی‌تکنیک کابل از دانشگاه بازدید نمودند.  

img_yw_news
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

امضای تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه و دانشگاه پلی تکنیک کابل افغانستان

در جلسه هم اندیشی توسعه همکاری های علمی-دانشگاهی ایران و افغانستان که در وزارت علوم تحقیقات و فناوری برگزار شد، تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه علم و صنعت ایران و دانشگاه پلی‌تکنیک کابل امضا و مبادله شد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ -

بازدید هیاتی از دانشگاه های سوئد از دانشگاه علم و صنعت ایران

هیاتی از نمایندگان امور بین الملل و  اساتید چند دانشگاه معروف کشور سوئد از دانشگاه علم و صنعت ایران بازدید کردند.

img_yw_news
شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۷ -

فراخوان بورس مهندسی لهستان برای سال ۲۰۱۸

سازمان یونسکو با همکاری دانشگاه کراکف لهستان بورس مهندسی به مدت 6 ماه برای سال 2018 جهت انجام پروژه های تحقیقاتی به 40 نفر اعطاء می نماید.

img_yw_news
یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ -

جایزه سازمان یونسکو با همکار دولت ژاپن

سازمان یونسکو با همکاری  دولت ژاپن در خصوص آموزش برای توسعه پایدار 50 هزار دلار جایزه به افراد و مؤسساتی که دارای تحقیقات ارزندهای در زمینه آموزش برای توسعه پایدار باشند اعطاء می نماید.

img_yw_news
دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ -

بازدید هیأتی از دانشجویان دانشگاههای لبنان از دانشگاه علم وصنعت ایران

روز سه‌شنبه پنجم دی ماه هیاتی متشکل از 17 دانشجوی نخبه لبنانی از دانشگاههای بیروت و بین‌المللی لبنان از دانشگاه علم و صنعت ایران بازدید نمودند.

img_yw_news
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ -

برگزاری دو نشست تخصصی با دانشمندان برجسته جهان در دانشگاه

دو نشست از مجموعه نشست های تخصصی با دانشمندان برجسته جهان در صبح و بعداز ظهر سیزدهم آذر ماه 1396 در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد. 

img_yw_news
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ -

فراخوان سازمان یونسکو در خصوص بورس پژوهشی شیمی سبز

سازمان یونسکو در خصوص بورس پژوهشی شیمی سبز به مبلغ 30 هزار دلار به پژوهشگران دارای مدرک دکترای زیر 39 سال در رشته شیمی فراخواه

img_yw_news
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ -

حضور هیاتی از راه آهن و شرکت های خدمات ریلی اسپانیا

به گزارش دانشکده مهندسی راه آهن روز سه شنبه مورخ ۷ آذر ماه ۱۳۹۶ هیاتی از راه آهن اسپانیا و شرکت های خدمات ریلی در دانشکده مهندسی راه آهن دانشگاه علم و صنعت ایران با هماهنگی راه آهن جمهوری اسلامی ایران حضور پیدا کردند.

img_yw_news
شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ -

سخنرانی پروفسور Majed Chergui

به گزارش معاونت بین الملل سخنرانی پروفسور Majed Chergui  باعنوان : Understanding Fundamental Photophysical Processes for Solar Energy Conversion،  در روز دوشنبه 13 آذر 1396 از ساعت 14 الی 15:30 در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌شود.

img_yw_news
شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ -

سخنرانی پروفسور ایینگ، استاد دانشگاه MIT و برنده جایزه مصطفی

به گزارش معاونت بین الملل سخنرانی خانم پروفسور Jackie Ying، استاد دانشگاه MIT و برنده جایزه مصطفی در سال 2015 و برنده چندین جایزه معتبر دیگر در سطح جهان، با عنوان “روش‌های تجاری‌سازی دانش و خلق ثروت از تحقیقات دانشگاهی”  در روز دوشنبه 13 آذر 1396 از ساعت 10 الی 11:30 در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌شود.

img_yw_news
سه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۶ -

برگزاری همایش ملی

دوازدهمین همایش ملی ارزیابی کیفیت در نظام های دانشگاهی

img_yw_news
چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۶ -

برنامه‌ریزی برای حمایت مالی از پروژه‌های علمی مشترک ایران و آلمان

در پی برگزاری بخش عمومی "کارگاه تخصصی حمایت مالی از پروژه های علمی مشترک ایران و آلمان" در وزارت علوم،‌ تحقیقات و فناوری، بخش دوم به صورت نشست تخصصی در بعد ازظهر روز چهارشنبه 26/7/96 در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۶ -

برگزاری کارگاه تخصصی حمایت مالی از پروژه‌های علمی مشترک ایران و آلمان

در راستای توسعه و هدفمند نمودن همکاری‌های علمی بین‌المللی کشور، کارگاه تخصصی حمایت مالی از پروژه های علمی مشترک ایران و آلمان در وزارت علوم برگزار گردید.

img_yw_news
چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۶ -

دیدار هیات بلند پایه مجارستان با مسئولان دانشگاه علم و صنعت ایران

روز یکشنبه 23 مهرماه 1396، هیاتی بلندپایه از کشور مجارستان متشکل از قائم مقام وزارت منابع انسانی مجارستان در حوزه آموزش عالی (پروفسور پالکوویچ)، رییس دانشگاه سیگد ((University of Szeged مجارستان (پروفسور گابوور سابو) به همراه آقای یاوش کوواچ (سفیر مجارستان) و خانم وارهیلی (کنسول و وابسته علمی و فرهنگی سفارت مجارستان در تهران) و همچنین دکتر صالح اولیاء (رییس دانشگاه یزد و نماینده مرکز همکاری های علمی بین المللی وزارت عتف)، با دکتر برخورداری (رییس دانشگاه) دیدار و گفتگو کردند.

img_yw_news
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ -

تقدیر از دانشگاه علم وصنعت ایران

 روز یکشنبه 23 مهرماه طی مراسم روز آیسته (IAESTE DAY)   از معاونت بین الملل دانشگاه علم و صنعت ایران به عنوان همکار و حامی برترتبادل دانشجوی کارآموز تحت برنامه آیسته تقدیر شد.

img_yw_news
شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۶ -

برگزاری کنفرانس بین المللی

برگزاری اولین کنفرانس بین المللی مواد نانو، مدل سازی و شبیه سازی طی روزهای 12 تا 14 فوریه 2018 (23 تا 25 بهمن ماه 1396) در اسلام آباد پاکستان

img_yw_news
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ -

برگزاری همایش بین المللی

اولین همایش بین المللی مبانی نظری هنرهای تجسمی ایران با رویکرد محیط زیست

img_yw_news
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ -

برگزاری همایش ملی

دوازدهمین همایش ملی ارزیابی کیفیت در نظام های دانشگاهی

img_yw_news
دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ -

همکاری های آموزشی و علمی میان راه آهن ایتالیا و دانشگاه علم وصنعت ایران

شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران و شرکت راه آهن دولتی ایتالیا، سه شنبه بیستم تیرماه 1396، سه سند همکاری، سرمایه گذاری و آموزشی امضا کردند که در دو سند آن، دانشکده مهندسی راه آهن دانشگاه علم و صنعت ایران نیز طرف قرارداد بوده است.

img_yw_news
سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ -

آئین نامه حمایت از تعاملات علمی بین المللی قرآنی

آئین نامه حمایت از تعاملات علمی بین المللی قرآنی

img_yw_news
شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

برگزاری سمینار «پژوهش در کشور آلمان» در دانشگاه

با همکاری معاونت بین ‌الملل دانشگاه علم و صنعت ایران و موسسه تبادلات آکادمیک آلمان(DAAD) ، سمینار «پژوهش در کشور آلمان»، سوم اردیبهشت ماه 1396 در سالن آمفی تئاتر شهید بهرامی برگزار شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

نشست تخصصی همکاری علمی با آکادمی علوم چین و موسسه مهندسی فرآیند

پیرو بازدید روز چهارشنبه 30 فروردین ماه و روز یکشنبه 3 اردیبهشت ماه 1396 هیاتی از آکادمی علوم چین، و امضای تفاهم نامه بین موسسه مهندسی فرآیند آکادمی علوم چین و دانشگاه علم و صنعت ایران، سخنرانی تخصصی با حضور هیات مذکور در روز دوشنبه 4 اردیبهشت 1396 در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

بازدید هیات دانشگاه علوم مالزی از دانشگاه

هیاتی از دانشگاه علوم مالزی متشکل از رئیس دانشگاه،  معاون مبادلات بین‌المللی، معاون آموزش و بین الملل، و رئیس دانشکده علوم سلامت، روز چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396 در دانشگاه حضور یافتند.

img_yw_news
دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

بازدید معاون و مدیران ارشد آکادمی علوم چین از دانشگاه علم و صنعت ایران

هیاتی از آکادمی علوم چین، متشکل از معاون آکادمی، معاون بین‌الملل، کارشناس بین‌الملل، معاون و کارشناس شعبه آکادمی، معاونین و مدیر تحصیلات تکمیلی انستیتو مهندسی فرآیند آکادمی، به همراه کارشناس ارشد ستاد توسعه فناوریهای مواد و ساخت پیشرفته معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری، روز یکشنبه 3 اردیبهشت 1396 در دانشگاه علم و صنعت ایران حضور یافتند

img_yw_news
دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

بازدید هیات دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ از دانشگاه علم و صنعت ایران

هیاتی متشکل از رئیس دانشکده مهندسی، معاون توسعه و روابط خارجی، و یک عضو هیات علمی دانشکده حسابداری و مالی از دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ روز شنبه 2 اردیبهشت 1396 در  نشستی با مسئولین و اعضای هیات علمی دانشکده‌های مهندسی صنایع، مهندسی پیشرفت و مهندسی عمران در دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران حضور یافتند.

img_yw_news
دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ -

جایگاه دانشگاه علم وصنعت ایران در بین 300 دانشگاه برتر آسیا

به گزارش معاونت بین الملل دانشگاه علم و صنعت ایران در رتبه بندی 2017 موسسه تایمز برای 300 دانشگاه برتر آسیا ، رتبه دانشگاه علم و صنعت ایران 92 اعلام شد.

img_yw_news
شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ -

بازدید هیات دانشگاه پلی تکنیک پطر کبیرسن پترزبورگ روسیه از دانشگاه

طبق هماهنگی‌های انجام شده توسط معاونت بین‌الملل دانشگاه با رایزنی علمی و سرپرستی دانشجویان ایرانی در روسیه، بلاروس، اوکراین و آسیای میانه ، مدیر انستیتو انرژی و سیستم‌های حمل و نقل، و استاد دپارتمان توربین، هیدرومکانیک دانشگاه سن پترزبورگ روز دوشنبه 16 اسفند 1395 در دانشگاه حضور یافتند.

img_yw_news
دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ -

بازدید هیأتی ازدانشگاه پلی‌تکنیک تورینوی ایتالیا از دانشگاه

هیأتی از دانشگاه پلی‌تکنیک تورینوی ایتالیا، چهاردهم اسفندماه 1395 ضمن حضور در دانشگاه، با هیات رییسه دانشگاه ملاقات و گفت و گو کردند.

img_yw_news
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ -

فراخوان همکاری پژوهشی بین اساتید ایران و هند

براساس هماهنگی‌ها و توافق بعمل آمده در تاریخ ۲۲ آذر ماه ۱۳۹۵ (۱۲ دسامبر ۲۰۱۶، تهران) با حضور نمایندگان دو کشور هند و ایران، توافقنامه همکاری‌های علمی و پژوهشی بین دو کشور منعقد گردیده است.

img_yw_news
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ -

بازدید مسئولین دانشکده مهندسی دانشگاه صلاح الدین اربیل از دانشگاه

هیاتی متشکل از رئیس و معاونین دانشکده مهندسی دانشگاه صلاح الدین اربیل عراق روز دوشنبه ۶ دیماه از دانشگاه علم وصنعت ایران بازدید کردند.

img_yw_news
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ -

بازدید هیات دانشگاهی فرانسه از دانشگاه علم و صنعت ایران

روز سه‌شنبه 23 آذر ماه 1395، هیأتی متشکل از آقای ژان-‌لوک کلمان مشاور در زمینه تحقیق وزارت آموزش عالی‌ و تحقیق فرانسه و رؤسای 7 دانشگاه و مدرسه عالی بزرگ و مسئولین بین‌الملل دانشگاههای این کشور به همراه وابسته علمی سفارت فرانسه با دکتر برخورداری رئیس دانشگاه علم و صنعت ایران دیدار و گفتگو نمودند.

img_yw_news
سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ -

همکاری دانشگاهی ایران و آلمان

همکاری  دانشگاهی ایران و آلمان German- Iranian Academic Relationship an Administrative Educational Approach toward a Strategic Partnership 12- 13 Dec. 2016

img_yw_news
سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ -

بازدید هیأت عراقی از دانشگاه علم وصنعت ایران

روز یکشنبه مورخ 25 مهر ماه 1395، هیأتی از وزارت آموزش عالی و پژوهش های علمی عراق در دانشگاه علم و صنعت ایران حضور پیدا کردند و با دکتر برخورداری رئیس دانشگاه دیدار و گفتگو نمودند.

img_yw_news
دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ -

ملاقات رییس دانشگاه با معاون بین الملل دانشگاه فنی برلین

رییس دانشگاه علم و صنعت ایران و مدیر همکاریهای علمی و بین‌المللی دانشگاه در روز سه‌شنبه مورخ 30 شهریور 1395با معاون بین‌الملل دانشگاه فنی برلین  دیدار کردند. در این دیدار که  در دفتر معاون بین الملل دانشگاه برلین انجام شد، بر تجدید تفاهم‌نامه همکاری دو دانشگاه تاکید شد. همچنین مقرر شد پنج زمینه حمل ونقل ریلی، آب، نفت و گاز، فناوری اطلاعات و ارتباطات و نیروگاهی برای همکاری آتی در نظر گرفته شود.

img_yw_news
دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ -

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه آخن آلمان و دانشگاه

 در جریان سفر رییس دانشگاه علم و صنعت ایران و هیات همراه به کشور آلمان، تفاهم ‌نامه همکاری بین دانشگاه علم و صنعت ایران و آکادمی بین ‌المللی دانشگاه آخن به امضا رسید.

img_yw_news
دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ -

بازدید هیات دانشگاه فنی کرتین استرالیا از دانشگاه علم و صنعت ایران

هیأتی چهار نفره از دانشگاه کرتین استرالیا به سرپرستی معاون دانشگاه و متشکل از رئیس نفت و گاز دانشکده علوم و مهندسی و رئیس دانشکده مهندسی عمران و مکانیک آن دانشگاه، روز یکشنبه 4 مهر ماه 1395 از دانشگاه بازدید کردند.

img_yw_news
دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ -

ملاقات رییس دانشگاه علم و صنعت ایران با رییس دانشگاه راه آهن مسکو

رییس دانشگاه علم و صنعت ایران با رییس دانشگاه راه آهن مسکو در حاشیه نمایشگاه اینوترنس در برلین ملاقات کرد. در این دیدار که با حضور مدیر همکاریهای علمی و بین المللی دانشگاه و مسئولین دانشکده مهندسی راه آهن دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد

img_yw_news
دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ -

توسعه روابط دانشگاهی ایران و روسیه در زمینه مهندسی راه آهن

روسای راه آهن ایران و روسیه در حاشیه برگزاری نمایشگاه ریلی اینوترنس 2016  بر تقویت  همکاریهای علمی و پژوهشی بین دو کشور در زمینه ریلی تاکید کردند. این جلسه با حضور دکتر پورسید آقایی، معاون وزیر راه، مسکن و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران، و دکتر برخورداری، رئیس دانشگاه علم و صنعت ایران،  رئیس راه آهن روسیه و رئیس دانشگاه دولتی راه آهن مسکو برگزار شد

img_yw_news
دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ -

جایگاه دانشگاه علم و صنعت ایران در رتبه بندی2017- 2016 تایمز

طبق نتایج جدید  رتبه بندی تایمز (2017-2016) که اول مهر ماه 1395اعلام شده است، دانشگاه علم وصنعت ایران در رتبه بین 500 تا 600 دانشگاه برتر جهان قرار گرفته است.

img_yw_news
یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ -

رتبه 19 جهان در بخش سرانه استنادات علمی در رتبه‌بندی QS

براساس نتایج منتشر شده در مورد رتبه ­بندی2016 دانشگاه‌ها توسط موسسهQS که در ماه سپتامبر منتشر شد، دانشگاه علم و صنعت ایران با  رتبه 500-491 در بین دانشگاه‌های برتر جهان قرار گرفت. براساس این رتبه‌بندی دانشگاه علم وصنعت ایران با امتیاز 97.7 در بخش نسبت استنادات به عضو هیات علمی در رتبه 19 در بین 916 دانشگاه‌ رتبه بندی شده سال 2016 قرار دارد.

img_yw_news
شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵ -

همکاری مشترک علمی ایران و روسیه

پیرو همکاری های علمی مشترک ایران و روسیه و  برنامه اجرایی امضاء شده توسط روسای صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور (بنیاد ملی علم ایران) و بنیاد پژوهش های بنیادی روسیهRFBR، این دو بنیاد از طرح های مشترک پژوهشگران ایرانی و روسی حمایت می نمایند.

img_yw_news
شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵ -

امکانات اعزام دانشجویان دکتری برای فرصت مطالعاتی

بر اساس مفاد قرارداد همکاری که اخیراً میان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مؤسسه تبادلات آکادمیک آلمان (DAAD) در مورد اعزام دانشجویان دکتری برای استفاده از دوره‌های   9-6 ماهه به کشور آلمان، به امضاء رسیده است، اعطای فرصت‌های تحصیلی و پژوهشی در کشور آلمان به دانشجویان ایرانی دوره دکتری به صورت مشترک و با حمایت مالی دو طرف انجام می‌شود.

img_yw_news
شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵ -

بازدید هیات دانشگاهی آلمان از دانشگاه علم و صنعت ایران

یک هیات دانشگاهی آلمانی متشکل از فولکر ریکه (مدیرکل امور بین الملل وزارت آموزش و تحقیقات آلمان)، معاون مدیر کل امور بین الملل و اداره همکاری با آسیا و اقیانوسیه، مشاور رئیس موسسه لیبنیز، رئیس امور بین الملل مرکز تحقیقات زمین شناختی آلمان ، (GFZ) و رئیس بخش  پروژه های فرا مرزی  DAADدر خاورمیانه، آسیا، آفریقا و آمریکای لاتین،  روز چهارشنبه 20 مرداد ماه 1395، از دانشگاه علم و صنعت ایران بازدید نمودند.

img_yw_news
دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵ -

فراخوان برنامه جندی شاپور

مهلت ثبت نام در برنامه پژوهشی جندی شاپور تا 30 مرداد ماه تمدید شد.

img_yw_news
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵ -

جایگاه دانشگاه علم و صنعت ایران در رتبه بندی تایمز

طبق نتایج منتشر شده رتبه بندی 2016 دانشگاه ها توسط موسسه تایمز که در تاریخ  20 ژوئن (31 خردادماه 1395)  توسط این موسسه منتشر شد،  دانشگاه علم و صنعت ایران با صعود 12 رتبه در جایگاه 57 در بین 200 دانشگاه برتر آسیا قرار گرفت.

img_yw_news
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ -

کسب جایزه دو سالانه آیوپاک توسط دانشیار دانشکده شیمی

جایزه دو سالانه "دانشمند برجسته بین المللی و جوان نخبه در شیمی سبز و کاربردی" از طرف آیوپاک در سال 2016 به دکتر علی ملکی دانشیار دانشکده شیمی تعلق گرفت.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ -

تقدیر از برجستگان در مراسم روز بین الملل دانشگاه علم و صنعت ایران

دهم خردادماه و در مراسم ویژه روز بین الملل دانشگاه، از اعضای هیات علمی برجسته در زمینه فعالیت های بین المللی با اهدای لوح، تقدیر به عمل آمد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ -

مراسم روز بین الملل دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد

مراسم روز بین الملل دانشگاه علم و صنعت ایران با حضور قائم مقام وزیر علوم در امور بین الملل و رییس مرکز همکاری های علمی بین المللی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دهم خردادماه 1395، در مجتمع فرهنگی امام خمینی(ره) دانشگاه برگزار شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ -

سرپرست ISC:امتیاز دانشگاه علم و صنعت ایران،ماموریت گرا بودن آن است

رییس مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری و سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام، ماموریت گرا بودن دانشگاه علم و صنعت ایران و رشد متوازن تعداد اعضای هیات علمی آن را از امتیازات این دانشگاه و عوامل موفقیت آن در کسب رتبه های برتر در نظام های رتبه بندی جهانی عنوان کرد.

img_yw_news
دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

دیدار وزیر آموزش عالی اقلیم کردستان عراق با رئیس دانشگاه

روز دوشنبه 6 اردیبهشت ماه 1395در دیدار وزیر آموزش عالی و پژوهش‌های علمی اقلیم کردستان عراق، دکتر یوسف گوران به همراه رؤسای دانشگاههای پلی‌تکنیک سلیمانیه، صلاح الدین اربیل و دانشگاه پلی‌تکنیک اربیل با دکتر برخورداری رئیس دانشگاه و تعدادی از مسئولین دانشگاه در زمینه‌های گسترش همکاری‌های علمی و فناوری بین دانشگاه علم و صنعت ایران و دانشگاههای اقلیم کردستان مورد بررسی قرار گرفت.

img_yw_news
یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ -

جایزه یونسکو- آموزش برای توسعه پایدا ر

سازمان یونسکو به منظور تقدیر از فعالیت های شاخص افراد، موسسات  و سازمان  ها در حوزه آموزش برای توسعه پایدار، "جایزه یونسکو –آموزش برای توسعه پایدار"، را درنظر گرفته است.

img_yw_news
یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴ -

انتصاب

با حکم آقای دکتر محمد فرهادی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری دو نفر از اعضای هیأت علمی دانشگاه علم و صنعت ایران آقایان دکتر هادی‌شهریار شاه‌حسینی و دکتر علی‌اکبر جلالی به عضویت کمیته اطلاعات برای همه وابسته به کمیسیون ملی یونسکو منصوب گردیدند.

img_yw_news
چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴ -

دیدار رایزن فرهنگی سفارت عراق با دانشگاه

رایزن فرهنگی سفارت عراق در ایران و هیأتی از دانشگاه الکرخ عراق، بیست و هفتم دیماه ۱۳۹۴ از دانشگاه علم و صنعت ایران بازدید کردند.

img_yw_news
شنبه ۵ دی ۱۳۹۴ -

بازدید هیأت ترکیه از دانشگاه علم و صنعت ایران

روز سه شنبه اول دیماه هیاتی متشکل از رئیس شورای آموزش عالی ترکیه و دو نفر از اعضای آن به همراه روسای دانشگاههای استانبول، دانشگاه فنی کارادنیز،دانشگاه فنی گبز، دانشگاه فنی استانبول، دانشگاه آتاتورک، دانشگاه عبدالله گل دانشگاه فنی ارزروم، و دانشگاه ترکیه- آلمان از داننشگاه علم و صنعت ایران بازدید کردند.

img_yw_news
یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ -

حضور هیأتی از مدرسه پلی‌تکنیک پاریس در دانشگاه

روز سه‌شنبه 17 آذر ماه 1394، دکتر سباستین فرناندز مدیر توسعه بین‌المللی و رئیس اداره دانشجویان بین‌المللی از معاونت بین‌الملل مدرسه پلی‌تکنیک پاریس و پی‌یر آندره لوت وابسته همکاری علمی و فنی سفارت فرانسه در ایران در دانشگاه حضور پیدا کردند. 

img_yw_news
چهارشنبه ۴ آذر ۱۳۹۴ -

حضور هیاتی از دانشگاه مک کواری استرالیا در دانشگاه

روز یکشنبه مورخ اول آذر ماه 1394، هیأتی از دانشگاه مک کواری (Macquarie University) استرالیا به درخواست و مکاتبات قبلی خود در دانشگاه حضور یافتند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۴ -

دانشگاه علم و صنعت ایران در بین 500 دانشگاه برتر جهان

نتایج رتبه بندی دانشگاه های جهان توسط موسسه تایمز برای سال 2016-2015 منتشر شد. در این رتبه بندی که در آن 800 دانشگاه برتر جهان اعلام گردیده است، دانشگاه علم وصنعت ایران در ردیف 500-401 دانشگاه برتر جهان قرار گرفته است.

img_yw_news
یکشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۴ -

بازدید هیات بنیاد الکساندر فون هومبولت از دانشگاه علم و صنعت ایران

دکتر توماس هس(معاون مدیر کل بنیاد الکساندر فون هومبولت) و دکتر دانیلا نیسل( مدیر بخش آفریقا و خاور میانه بنیاد مذکور) سه شنبه بیست و چهارم شهریورماه 1394 با رییس و هیات رییسه و جمعی از مدیران و روسای دانشکده ها و اعضای هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران دیدار وگفت و گو کردند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۴ -

بازدید هیات آلمانی از دانشگاه علم و صنعت ایران

در روز دوم حضور در ایران، هیات عالی رتبه بنیاد تحقیقات و موسسه ماکس پلانک کشور آلمان، دوشنبه بیست و سوم شهریورماه 1394 با رییس و هیات رییسه و جمعی از مدیران و روسای دانشکده ها و اساتید دانشگاه دیدار وگفت و گو کردند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۴ -

سفر هیأت آلمانی با برنامه‌ریزی دانشگاه علم و صنعت ایران

  آقای فلیکس کاهله مدیر بین الملل موسسه ماکس پلانک ( Max Planck Society ) و آقای دکتر یورگ اشنایدر مدیر بین الملل بنیاد تحقیقات آلمان( DFG ) برای یک دیدار سه روزه با دانشگاه ها و موسسات علمی روز یکشنبه 22 شهریورماه وارد تهران شدند.

img_yw_news
یکشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴ -

همکاری علمی با مؤسسات آموزشی و تحقیقاتی ایتالیا

به اطلاع می رساند پیرو سفر هیأتی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به کشور ایتالیا در اسفند ماه 1393 برنامه‌های عملیاتی با شورای تحقیقاتی ملی ایتالیا (CNR) و مرکز بین‌المللی فیزیک نظری عبدالسلام (ICTP) امضاء گردیده است.

img_yw_news
یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۳ -

ارائه طرح برای سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی (آیسسکو)

سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی (آیسسکو) طرح‌های پیشنهادی دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی را در چارچوب برنامه عمل سه ساله خود (2013-15) می‌پذیرد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ -

امضاء تفاهم‌نامه همکاری با دانشگاه‌های خارجی

در پی همکاری‌های علمی انجام شده با دانشگاه UTBM -Université Belfort de Monbéliard فرانسه و پی‌گیریهای انجام شده توسط دکتر عرب‌خابوری رئیس پژوهشکده الکترونیک دانشگاه در ماه جاری تفاهم‌نامه همکاری جهت تداوم فعالیت‌های مشترک دو دانشگاه توسط رؤسای دانشگاه طرفین امضاء شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ -

تقدیر از دانشگاه

تقدیر از دانشگاه علم و صنعت ایران جهت گسترش همکاری های علمی بین المللی با ایرانیان خارج از کشور   در چارچوب طرح های ایکارد و آیسد

img_yw_news
دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۳ -

برگزاری دومین کنفرانس بین المللی شهرسازی و جریانهای فضایی

دومین کنفرانس بین المللی «شهرسازی و جریان های فضایی؛ پویایی فضا، جابه جایی و ارتباطات» روزهای 26 و 27 مهرماه 1393 در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد.

img_yw_news
دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۳ -

بازدید هیات بلند پایه دانشگاههای آلمان از دانشگاه علم وصنعت ایران

هیاتی بلند پایه مرکب از روسای دانشگاههای علوم کاربردی راین وال، دانشگاه آخن، دانشگاه روستاک، دانشگاه دارمشتات، دانشگاه گیشن انستیتو باستان شناسی شرق در استانبول و دکتر مارگارت وینترمنتل رئیس سازمان تبادلات دانشگاهی آلمان به همراه رئیس تشریفات دیپلماتیک و اتباع خارجی وهمچنین کارشناس اروپای غربی دفتر همکاریهای علمی و بین المللی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از دانشگاه علم و صنعت ایران بازدید کردند.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ -

آژانس همکاریهای بین‌المللی (جایکا)

جهت نیازسنجی مربوط به همکاریهای فنی و آموزشی با آژانس همکاریهای بین‌المللی (جایکا) برای اجرا در 2015 و 2016، فرم‌های تکمیل شده توسط اعضای هیأت علمی متقاضی می‌بایست به دفتر همکاریهای علمی و بین‌المللی دانشگاه ارسال گردد.

img_yw_news
شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ -

بازدید هیأتی از Oead

به دنبال درخواست "دفتر نمایندگی اتریش برای همکاریهای بین المللی در آموزش علم و پژوهش" (Oead)جهت بازدید از دانشگاه علم وصنعت ایران به منظور گسترش همکاریهای علمی دانشگاهی بین دو کشور و همچنین هماهنگی بعمل آمده از طریق سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، هیاتی از این موسسه  ساعت 11صبح روز چهارشنبه سوم اردیبهشت ماه 1393 در دانشگاه حضور یافتند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۲ -

تقدیر از اساتید برجسته بین المللی دانشگاه در مراسم بین الملل

  مراسم روز فعالیت‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه علم و صنعت ایران، با حضور اعضای هیات علمی دانشگاه، رییس مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری و سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام( ISC ) و ریاست و معاونین دانشگاه، بعد از ظهر شنبه شانزدهم آذرماه 1392 در مجتمع فرهنگی امام خمینی(ره) برگزار شد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ -

دوازدهمین دوره جایزه علوم و فناوری بانک توسعه اسلام

 دوازدهمین دوره جایزه علوم و فناوری بانک توسعه اسلامی  در زمینه های علمی زیر اعلام شده است:   مهندسی، کشاورزی، پزشکی، بیوتکنولوژی، تکنولوژی اطلاعات، اپترونیکس، علوم مواد، داروسازی، میکروالکترونیک صنعتی، نانوتکنولوژی، و منابع انرژی جایگزین  

img_yw_news
چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۲ -

بازدید دانشگاه مالایا مالزی

هیاتی از دانشگاه مالایا مالزی متشکل از رئیس بخش مهندسی، استاد دانشکده مهندسی برق، و معاون ثبت نام  در روز دوشنبه چهارم شهریور 1392 از دانشگاه بازدید نمودند.

img_yw_news
سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۲ -

حضور دبیرکل گروه هشت کشور اسلامی در حال توسعه در دانشگاه

  به منظور ایجاد زمینه همکاری دانشگاه علم و صنعت و گروه هشت کشور اسلامی در حال توسعه- (گروه دی 8)، روز یکشنبه 16 مرداد ماه آقای دکتر علی محمد موسوی دبیر کل گروه دی 8 به همراه آقای دکتر اسماعیل افشاری رئیس اداره همکاری‌های اقتصادی چندجانبه وزارت امور خارجه با تعدادی از مسئولین دانشگاه مذاکره و دیدار نمودند.

img_yw_news
سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ -

برگزاری دوره آموزشی پیشرفته

موسسه بین المللی برنامه‌ریزی آموزشی سازمان یونسکو (IIEP) مبادرت به اعلام دوره‌های آموزشی پیشرفته "مدیریت و برنامه‌ریزی آموزشی"  به صورت حضوری و Online  در سال 2013 و 2014 نموده است.

img_yw_news
دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۱ -

تفاهم‌نامه همکاری با دانشگاه کلاوستهال

روز شنبه 19اسفند ماه 1391، آقای دکتر حسین تودشکی از متخصصین ایرانی مقیم در آلمان و استاد رئیس بخش معدن دانشگاه کلاوستهال به همراه آقای دکتر گلستانی فرد جهت مذاکره در زمینه بسط همکاری‌های علمی ما بین دانشگاه علم و صنعت ایران و دانشگاه کلاوستهال آلمان در دفتر همکاریهای علمی بین‌الملی دانشگاه حضور یافتند.

img_yw_news
چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۱ -

بازدید هیاتی از دانشگاه ملی سنگاپور

هیاتی از دانشگاه ملی سنگاپور “National University of Singapore” ، شامل پرفسور Tiow Song Tan معاون تحصیلات تکمیلی، و دکتر فرزام فربیز عضو هیات علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر آن دانشگاه با هماهنگی دفتر همکاریهای علمی و بین المللی دانشگاه بدنبال دعوت دانشکده مهندسی کامپیوتر،  روز دوشنبه 7 اسفند ماه 1391 از ساعت 10 تا 12:30 در دانشگاه حضور یافتند.

img_yw_news
یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۱ -

انعقاد تفاهم نامه با دانشگاه فرانسوا رابله فرانسه

به دنبال ایجاد زمینه همکاری علمی،‌ یک تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه علم و صنعت ایران و دانشگاه فرانسوا رابله فرانسه منعقد شد. این تفاهم نامه  در سه نسخه فرانسه، فارسی، و انگلیسی در آبان ماه سال جاری به امضای روسای هر دو دانشگاه رسید.

img_yw_news
شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۱ -

بازدید هیأتی از دانشگاه Ajou کره جنوبی

هیاتی از دانشگاه Ajou کره جنوبی به ریاست پرفسور Lim قائم مقام دانشگاه و رئیس بخش تحصیلات تکمیلی آن دانشگاه در روز چهارشنبه 12 مهر ماه جهت انجام مذاکرات و بازدید، در دانشگاه حضور یافتند.

img_yw_news
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۱ -

بازدید هیأتی از دانشگاه بغداد و امضاء تفاهم نامه

هیأتی از دانشگاه بغداد متشکل از رئیس دانشگاه بغداد، رئیس دانشکده علوم، رئیس دانشکده دامپزشکی و مدیر امور علمی، بعداز ظهر روز یکشنبه دوم مهر ماه 1391 به منظور مذاکره در مورد همکاریهای علمی و دانشگاهی با آقای دکتر جبل‌عاملی رئیس دانشگاه دیدار و گفتگو کردند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۱ -

رتبه‌ دانشگاه علم و صنعت ایران در نظام رتبه‌بندی وبومتریکس

درسیستم رتبه بندی وبومتریکس که برای ماه جولای 2012منتشر گردیده است رتبه دانشگاه در بین 20745 دانشگاه‌ جهان 1257 اعلام گردیده است.

img_yw_news
یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۱ -

شرکت نمایندگان دانشگاه در نشست دو روزه پاکستان

هیات اعزامی دانشگاه متشکل از آقایان دکتر فتحیان معاون آموزشی دانشگاه و دکتر خرمی‌شاد مدیر دفتر همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه در نشست دو روزه " آموزش عالی در دنیای اسلام: چالش‌ها وفرصت‌ها " در روزهای 22و 23 خرداد 1391 در اسلام‌آباد پاکستان شرکت نمود.

img_yw_news
دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ -

بازدید هیأتی از دانشگاه علم و صنعت ووهان چین

  روز یکشنبه 10 اردیبهشت ماه 1391، آقایان پروفسور Li Nam و پروفسور Yaowu Wei از اساتید دانشگاه علم و صنعت ووهان چین  (Wuhan University of Science and Technology ) به همراه آقای دکتر گلستانی‌فرد عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی در دفتر همکاریهای علمی و بین‌المللی حضور یافته و با آقای دکتر خرمی‌شاد مدیر دفتر همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه دیدار و مذاکره نمودند.

img_yw_news
سه شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۰ -

تفاهم‌نامه همکاری با دانشگاه کلاوستهال

روز یکشنبه 7 اسفند ماه 1390، آقای دکتر حسین تودشکی از متخصصین ایرانی مقیم در آلمان و استاد رئیس بخش معدن دانشگاه کلاوستهال جهت مذاکره در زمینه بسط همکاری‌های علمی ما بین دانشگاه علم و صنعت ایران و دانشگاه کلاوستهال در دفتر همکاریهای علمی بین‌الملی دانشگاه  حضور یافتند.

صفحه 1 از 2    
اولین
قبلی
1
 
Persian site map - English site map - Created in 0.47 seconds with 139 queries by YEKTAWEB 3816